Romige warme chocolademelk in handige portiezakjes. Voeg één sachet toe aan 160 ml heet water voor een zachte, rijke chocosmaak — ideaal voor thuis, kantoor of horeca. Lees meer
Van Houten VH6 Choco Drink Sachets – Romige chocolademelk in een handomdraai
Met Van Houten VH6 Choco Drink geniet je binnen enkele seconden van een volle, zachte chocolademelk. Elk portiezakje bevat precies de juiste hoeveelheid chocoladepoeder voor één perfecte kop. Ideaal voor thuis, op kantoor of in horecaconcepten waar snelheid en kwaliteit belangrijk zijn.
De sachets zijn hygiënisch, eenvoudig te openen en lossen uitstekend op in heet water. De romige schuimlaag en rijke cacaosmaak maken dit één van de meest geliefde chocoladeproducten in het warmdrankensegment.
Voordelen van Van Houten VH6
- Romige, zachte chocoladesmaak
- Ideaal voor automaten, kantoor en thuis
- Los snel op in heet water
- Handige portieverpakking: altijd consistente smaak
- Kwaliteit van Van Houten, een bekend premium cacaomerk
Ingrediënten
Suiker, glucosestroop, vetgereduceerd cacaopoeder (15%), plantaardig vet (kokos), magere melkpoeder, melkeiwit, stabilisatoren (E340, E452), antiklontermiddel (E551), aroma, emulgator (E481).
Allergenen
Bevat melk en melkeiwitten.
Voedingswaarden per 100 g
Energie: ca. 1760 kJ / 420 kcal
Vetten: 11 g
– waarvan verzadigd: 10 g
Koolhydraten: 70 g
– waarvan suikers: 56 g
Eiwitten: 6 g
Zout: 0,9 g
Let op: bekijk de verpakking voor de meest actuele informatie over ingrediënten, allergieën en voedingswaarde. De fabrikant kan deze wijzigen en wij als webshop doen er alles aan om deze informatie actueel te houden.
FAQ – Van Houten VH6 Choco Drink
1. Hoe bereid ik Van Houten VH6 Choco Drink?
Meng één sachet met circa 160 ml heet water en roer tot het volledig is opgelost.
2. Hoeveel kopjes chocolademelk bevat één verpakking?
Een doos bevat 10 portiezakjes, goed voor 10 koppen chocolademelk.
3. Bevat dit product melk?
Ja, dit product bevat melkbestanddelen.
Fabrikant / Producent:
Barry Callebaut Belgium NV
Aalstersestraat 122
9280 Lebbeke, België
EU-verantwoordelijke:
Barry Callebaut Belgium NV
Aalstersestraat 122
9280 Lebbeke, België
| Houdbaarheidsdatum | 15-11-2026 |

Koffiebonen
Koffiepads
Gemalen koffie
Instant poeders
Koffiecups
Actie
Toebehoren
Thee
Blog

